İnternet

2018 Bitcoin Tahmini 100000$

Geçtiğimiz haftayla başlayan kriptoparalardaki genel düşüş, koreden yapılan ardı ardına açıklamalar ve Almanya haberleri piyasada olumsuz etki yarattı ve özellikle dün büyük bir fiyat düşüşüne neden oldu. “BÜYÜK” medya kuruluşları Bitcoin‘in düşüşünü kutlarken, 2017 yılındaki Bitcoin değerini doğru tahmin eden Saxo Bank’ın finansal analisti Kay Van-Petersen umut dolu açıklamalar yaptı.

K.V Petersen, 2016 yılında 900 Dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin’in 2017 yılında 2000 dolar seviyelerine çıkacağını doğru tahmin etmiş bir analist. Petersen’in 2018 değerlendirmesi ise 2017’den çok daha ileri seviyede, 50000-100000 Dolar! Analist ayrıca borsadaki düşüşü sağlıklı olarak değerlendiren Petersen, Bitcoin’in vadeli işlemlerde kullanılmasının olumlu etkilerinin henüz görülmediğini belirtti. CME ve CBOE gibi Dünyanın en büyük vadeli işlem borsalarına giriş yapan Bitcoin, vadeli işlemlerde artan hacmiyle daha da yerini, en azından dibini sağlamlaştırabilir.

2018’in sadece Bitcoin için değil, Ethereum için de çok olumlu geçeceğini ifade eden analiz, herkesin olumsuz izlenim pompaladığı günlerde piyasaya umut verdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top