Oyun

Battlefield 1 Oynanış Videosu

FPS türünün en iyi oyunlarından olan Battlefield serisinin en yeni oyunu Battlefield 1 kısa süre önce duyuruldu ve nihayet E3 2016 etkinliğinde tüm detayları ile tanıtıldı. İlk yayınlanan trailer videosu ile büyük heyecan uyandıran Battlefield 1, geçtiğimiz saatlerde gösterilen oyun detaylarıyla heyecanı daha da yukarı taşıdı. Oyun hakkında detaylı bilgiler paylaşan EA, etkinliğe snoop dog gibi onlarca ünlü ismi BF1‘i canlı yayında denemeleri için davet etti.

Battlefield 1 gerek görsel olarak gerekse oyun içi atmosfer olarak çıtayı Battlefield 4’ten sonra bir hayli yükseltiyor. 1. Dünya savaşındaki gibi gerektiği anlarda süngüyle düşmana saldırma, yada bizim usulumüzle at binip kılıç kuşanıp düşmana saldırma gibi etkinleşimlerin olacağı Battlefield 1’de, savaşın yarattığı o yıkıcı atmosferi daha iyi hissedeceğiz. Günümüz tanklarının atalarını gördüğümüz eski tanklar ise, güncel oyunlara alışmış oyuncuları bir hayli şaşırtacak cinsten. Her ne kadar tankları patlatacak RPG yada Javelin gibi mobil roketler olmasa da, 5’i bir yerde el bombası bu işler için düşünülmüş durumda.

Silah olarak çok fazla çeşit göremediğimiz Battlefield 1 oynanış videosunda top gibi sabit unsurların da yer aldığını görüyoruz. Battlefield 4’teki gibi Commander oynayan oyuncunun Missile atar gibi bu topları destek amaçlı kontrol edeceğini düşünüyoruz.

Battlefield 1 Çıkış Tarihi 21 Ekim 2016 olarak duyuruldu. Oyunun insiderları ise yaz sonunda Battlefield 1’in beta deneme sürecine dahil olacaklar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top