İnternet

Binance Jersey Açıldı!

Kripto para borsaları içinde en çok bilinen ve üzerinde alım satım işlemleri yapılan borsa Binance, açılışını yaptığı Binance Jersey ile kullanıcılarına artık itibari parayla da işlem yapılabilme imkanı veriyor. Binance gibi dev bir kripto para borsasının bu hamlesi, şifreli para ekosistemini derinde etkileyecek.


Binance en büyük kripto para borsası olmasına rağmen, hiçbir zaman doğrudan kripto para satışı hizmeti sunmadı. Kullanıcılar 3. parti aracılardan veya halihazırdaki cüzdanlarındaki coinleri göndererek borsada işlem yapabiliyordu. Binance Jersey ile artık doğrudan banka hesabınızı kullanarak sisteme para yükleyip alım satım ve çekim işlemleri yapabilecek. Şimdilik kripto paralar arasında Ethereum ve Bitcoin, ülke para birimleri arasında ise Euro ve Sterlin bulunuyor.

Henüz çok yeni olan Binance Jersey ilk gelen kullanıcılarını ödüllendirmek amacıyla da ilk kayıt olan 5000 kullanıcısına ay sonunda 20 Euro hediye edecek. Şimdilik 4 adet parite bulunan borsa, yakında Türk Lirasıyla birlikte farklı paritelerde de işlem yapmaya imkan verecek.

Kayıt olmak için bu referans bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Popüler Haberler

To Top