Oyun

Call of Duty: Infinite Warfare Videosu, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Yazın yaklaşmasıyla oyun dünyası hareketlenmeye başladı. Battlefield 5 tanıtım zamanı henüz açıklanmıştı ki arkasından yine ünlü FPS oyunu Call of Duty’den açıklama geldi. Call of Duty: Infinite Warfare adı verilen yeni oyun, savaş alanlarını uzaya, gelişmiş teknolojilerin olduğu dönemlere taşıyacak. Activision daha önce Call of Duty Advanced Warfare’le teknolojik savaşlara girmişti, şimdi ise bir kademe daha ilerleyerek uzay savaşlarına giriyoruz.

Call of Duty: Infinite Warfare isim hakkını geçtiğimiz günlerde alan Activision, oyunla ilgili görselleri ve ilk videoyu yayınladı. “Düşmanını tanı” başlığıyla yayınlanan video’da bir karakterin video kaydıyla ana karakterimizi tehtit ettiğini görüyoruz. Fragmandaki grafiklere baktığımızda oyunun neredeyse hiç değişmeyen id Tech 3 motoruyla yapıldığını öngörebiliriz. Battlefield 5’in grafiksel olarak çok üst seviyede çıkacağını ve Call of Duty‘nin yeni nesil grafiklerle pek arası olmadığını düşünürsek yeni oyun çok fazla eleştiriye mağruz kalabilir.

Her ne olursa olsun kendine has hikayesi ve film tadı olan Call of Duty, satış rakamı olarak yine beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Yayınlanan görsellerde Call of Duty: Infinite Warfare’in çıkış tarihi olarak 04 Kasım 2016 belirtiliyor. Aynı zamanda ön siparişe açılan oyunun satış fiyatı ise PS4 için Standart sürüm için 79,99 Dolar, Legacy Edition sürümü için 109,99 Dolar olarak görülüyor. Oyunun fiyatları ülkemizde yine el yakacağa benziyor.

call-of-duty-infinite-warfare-videosu-cikis-tarihi-ve-fiyati-belli-oldu-2

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top