Oyun

Dragon Valley Haritası Battlefield 4’e Geliyor!

Geçtiğimiz aylarda Night Operations adlı DLC paketiyle Zavod 311 gibi popüler haritaya gece modu gelen Battlefield 4’e yine ek bir harita geleceği duyuruldu. EA’nin dağıtıcısı olduğu ve DICE tarafından geliştirilen popüler online FPS oyunu Battlefield 4 her ne kadar piyasaya çıkalı iki yıl geçse de popülerliğini sürdüreceğe benziyor.

Battlefield 4’e gelecek yeni harita ise aslında serinin sıkı takipçilerinin yakından tanığı bir alan olacak. Battlefield 2’den bildiğimiz en çok oynanan haritalardan olan Dragon Valley, Legacy Operations adıyla çıkacak olan yeni içerik paketiyle artık Battlefield 4’te de oynanabilecek. Dragon Valley haritası sadece PC, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak, yani bir önceki nesil konsol sahipleri bu içeriğe ne yazıkki erişemeyecek.

Yıl sonuna doğru gelecek olan Legacy Operations’ta Battlefield 4’ün diğer popüler haritalarından olan Siege of Shangai‘in ve Goldmud Railway’in de gece modları gelebilir. Anlaşılan o ki oyunun yapımcısı DICE, Battlefield 5 gelene kadar mevcut oyuncuları içerik konusunda bolca tatmin edecek. Haritanın özetle gösterildiği videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top