Mobil

Galaxy Note 4 Android 6 Marshmallow Güncellemesi Türkiye’de

Samsung’un büyük ekranlı phablet sınıfı akıllı telefonlarından Galaxy Note 4 için Android 6.0.1 Marshmallow sürümü nihayet Türkiye‘de de yayınlandı. Birçok yenilik ve iyileştirme sunacak olan Android 6 Marshmallow güncellemesi an itibariyle Ota ve Kies üzerinden indirilebiliyor.

Galaxy Note 4 Android 6 Marshmallow Yenilikleri

Bir önceki nesil Note ailesi üyesi olan Galaxy Note 4 için yayınlanan Android 6 Marshmallow güncellemesi 1547 Mb yani 1.5 Gb boyutlarında. Yeni işletim sisteminin sunduğu özellikler sayesinde artık birçok uygulamaya verilen izinleri yönetmek artık Note 4 serisinde de mümkün olacak. Samsung’un akıllı telefon ve tabletlerinde kullandığı Android arayüzü touchwiz ise en yeni sürüme güncellenmiş durumda. Bu sayede artık Note 5 gibi yeni cihazlardaki ekran kapalıyken s-pen ile not alma gibi özellikler artık note 4’e de gelmiş olacak. Birçok güvenlik yamasına ilave olarak da daha uzun batarya süresi sunmasını beklediğimiz Marshmallow güncellemesi, Doze moduyla da tüm bunları başaracağa benziyor. Tüm bu yeniliklerle birlikte daha stabil – düzenli bir kullanım deneyimi hedefleniyor.

Galaxy Note 4 Android 6 Marshmallow Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Galaxy Note 4’ü Android 6 Marshmallow’a güncellemek için bilgisayarlarınız aracılığıyla OTA ve Samsung Kies yazılımını kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdan Ayarlar > Cihaz > Hakkında > Yazılım Güncelleme sırasını takip ederek telefonunuza doğrudan güncellemeyi kablosuz olarak indirebilir ve otomatik yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Postdijital olarak kasma sorunlarının olmaması için temiz kurulum yapmanızı öneriyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top