Donanım

GTX 1080 ve Battlefield 5 Birlikte Çıkabilir!

Yarın teknoloji ve oyun dünyası için önemli etkinlikler yapılacak. 6 Mayıs 2016’da özel bir davette etkin yapacağını açıklayan Nvidia’nın hemen ardından Battlefield 5 duyuru zamanı da 6 Mayıs olarak açıklandı. Türkiye saati akşam 11’de yapılacağı açıklanan Battlefield 5 tanıtım etkinliğiyle beraber Nvidia ile Batllefield’ın geliştiricisi DICE’ın iş birliği çalışmaları anlatılarak GTX 1080‘in de açıklanması bekleniyor.

Battlefield 5 Türkçe Olabilir

PC oyunculuğuna odaklanmış Battlefield’ın oluşturduğu trendden yararlanmak isteyen Nvidia, söylenenlere göre ilk olarak özel davet gönderdiği teknoloji editörlerine sunum yapacak. Ardından düzenlenecek olan Battlefield 5 tanıtımında ise oyunculara kartı detaylarıyla ve performans rakamlarıyla tanıtacak. Elbette birçok oyunda gördüğümüz Nvidia‘ya özel teknolojilerin de temasını henüz bilmediğimiz 5. Battlefield oyununda yer alacak. Çok başarılı bulunan GTX 900 serisi grafik kartlarına bile performans olarak büyük fark atması beklenen GTX 1000 serisi ekran kartları, daha büyük yeni teknoloji bellekler, sanal gerçeklik desteği ve 4K oyun destekli olacak. Serinin en yeni oyunu olacak Battlefield 5’in (Eastern Front ismi eklenebilir) ise hangi zamanda geçeceği, rakipleri gibi teknoloji ve uzay temalımı olacağı bilinmiyor. Oyunun grafik olarak son oyundan çok daha kaliteli olması beklenirken, oynanış tarzı olarak neredeyse zirve yapan seriye ne gibi yenilikler getireceği de merak konusu. Ayrıca popüler oyunun sosyal medya hesaplarından ve resmi tanıtım sayfalarından Türkçe içerikler paylaşması da, Battlefield 5 Türkçe dil seçeneğiyle gelecek öngörümüzü güçlendirdiğini belirtelim.

Battlefield 5 Ne Zaman Çıkacak?

Battlefield 5 çıkış tarihi 12 Haziran 2016 olarak konuşuluyor. Detaylar geldikçe teknik ayrıntılarıyla sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top