Mobil

iPhone 7, 4 Hoparlör ve Dev Kamerayla Geliyor

Apple iPhone 7 için sızıntılar bitmiyor. Bu sefer ki bilgi ise iphone 7 için üretildiği iddia edilen bir kılıfla ortaya çıktı. Eğer sahte bir tasarım değilse, iPhone 7’de üstte ve altta olmak üzere toplamda 4 adet hoparlör ve gözle görülür şekilde çok daha büyütülmüş bir kamera geliyor.

Apple‘ın düşen satış rakamlarının ardından, iphone 7’ye verilen önem çok daha artmış durumda. Öylesine önemli ki iPhone 7 için sızdırılan özellik ve tasarım bilgilerinin dışında, firmanın CEO’su Tim Cook bile cihaz hakkında açıklamalar yapmaya şimdiden başladı. iPhone 7’nin daha ucuz olma olasılığının dışında ise, güçlenen Android rakiplerinin karşısına her yönden üst seviye özelliklerle donatılacağında ortak görüşler var.

iphone-7-4-hoparlor-ve-dev-kamerayla-geliyor

iPhone 7 Kamerası ve Ses Özellikleri

İtalyan bir kılıf üreticisinden sızdırıldığı iddia edilen bu iphone 7 kılıfına baktığımızda ise, iphone 7’de 2 tane altta, 2 tane üstte olmak üzere toplamda 4 tane hoparlör olacağını görüyoruz ki iPad pro modelinde de aynı ses yerleşimi mevcut. Kılıftaki kamera boşluğunun büyüklüğü ise, iphone 7 kamerası hakkında ipuçları veriyor. Bu kadar büyük bir kamera boşluğu, iPhone 7’nin çok daha büyük diyaframa sahip olacağının habercisiyken, kullanıcılar için de çok daha kaliteli fotoğraflar anlamına geliyor. Samsung Galaxy S7, LG G5 ve HTC 10 gibi rakipleri 2016 yılı için çıkardıkları modellerde kameralarıyla çok fazla ön plana çıkmışken, Apple’ın bu alanda büyük bir atılım yapması kaçınılmaz.

Kılıftan öngörülen diğer beklentiler arasında, Apple’ın uzun süredir kaldıracağı söylenen 3.5 mm ses girişinin kalkması ve daha önce haberlerini yaptığımız iPhone 7’nin arka kısmındaki plastik anten çizgilerinin tek çizgi hale geleceği bulunuyor. Daha önce sızan tasarım haber ve görselleriyle uyumlu olan bu kılıf, bakalım gerçekten iPhone 7’ye mi ait olacak?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top