Mobil

Mavi iPhone 7 Yolda

Büyük umutlarla beklenen Apple’ın en yeni akıllı telefonu olacak iphone 7‘den yeni haberler geliyor. Çinli bir kaynağa göre, şuanda gümüş, altın, uzay grisi ve rose altın olarak bulunan renk seçeneklerine deep blue, Türkçesiyle derin mavi olarak adlandırılan yeni bir renk daha eklenecek.

Eylül ayında tanıtılması beklenen ve daha önce birkçok kez tasarım ve teknik detaylarla ilgili haberlerini yaptığımız iPhone 7’ye Apple çok önem veriyor, zira firmanın eski yenilikçi yapısını kaybettiğini savunan görüşler piyasada giderek baskınalşmaya başladı. Tüm bunların üzerine firmanın satış gelirlerinin de geçtiğimiz dönemlere göre düşmesi, Apple CEO’su Cook’un canlı yayına çıkıp iPhone 7 hakkında ön açıklamalar yapmasına neden oldu. Bugün düzenlenecek WWDC 2016’yla iphone 7’nin olası yazılım yeniliklerine ışık tutacak olan Apple, kullanıcı tercihlerini analiz ederek yeni iphone’da mavi renk seçeneğine yer verecek. Ton olarak güzel bir noktanın yakalandığı “deep blue” ismi verilen yeni renk erkekler başta olmak üzere birçok insanın ilgisini çekecektir.

Çift kamera, tek parça alüminyum gövde ve birçok yeniliğe gebe olan iPhone 7, geleneksel olarak eylül ayında tanıtılıp ardından satışa çıkacak. Android rakiplerinin çok şık ve kaliteli modeller çıkardığı şu günlerde, bakalım Apple neler yapacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top