Oyun

Outlast 2’nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

İlk oyunu Outlast ve devamında çıkan Outlast: Wistleblower DLC’si ile oldukça beğenilen korku oyununun yenisi bir süredir geliştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde ürkütücü bir fragmanı yayınlanan Outlast 2‘nin bu sefer de oyun için ilk oynanış videosu ortaya çıktı. Korku temalı oyun severlerin dört gözle beklediği oyun, tansiyonu bu sefer kapalı mekanların dışına taşıyor.

Oynanış videosuna baktığımızda, daha önce yayınlanan görsel ve fragmanlarda olduğu gibi artık açık alanda da mücadale (daha doğrusu kaçış) edeceğe benziyoruz. Gelen ilk videoda karakterimiz bir mısır tarlasında, “bir şeylerden” kaçıyor. Ev gibi kapalı ortamları da kullanabileceğimiz gibi, bidonlara saklanmak gibi seçenekler de mevcut olacak. Xbox’da oynanan oyun, grafiksel olarak daha gerçekçi ve film görüntüsüne yakın.

PC grafiklerinin çok daha iyi olmasını umduğumuz oyun, çıkış tarihi olarak 2016 yazında çıkacak. Birinci kişi gözünden oynanan, böylesine ürkütücü bir korku oyununu sanal gerçeklik (VR) gözlükleriyle oynamak nasıl bir deneyim olurdu, düşünmeden edemiyoruz. Bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen oyun, başarısıyla yapımcıların yüzünü daha da güldüreceğe benziyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top