Oyun

PES 2017 Tanıtıldı

PES 2017 yada tam haliyle Pro Evolution Soccer futbol oyunu meraklılarının en çok beklediği oyunlar ilk sıraları çekiyor. Geleneksel olarak eylül ekim aylarında çıkan PES serisi, E3 fuarı öncesi yaptığı PES 2017 duyurusuyla oyun hakkında birçok detayı daha şimdiden paylaştı. Grafiksel olarak FIFA ile kıyasıya rekabet halinde olan PES 2017 hakkında açıklanan detaylar, PES hayranlarını sevindirecek türden.

PES 2017 Özellikleri

Konami tarafından geliştirilen PES 2017‘ye ait web sitesi ise şimdiden yayına girdi. Pro Evolution Soccer 2017‘nin özelliklerine bakacak olursak gözümüze ilk çarpan detay Real Touch teknolojisi. Yeni geliştirilen oyun dinamiğine göre artık ikili kapışmalarda önceden kestirilemeyen ve rastgele fiziksel hareketlerle ortaya çıkan gerçekçi mücadeleler yapılacak. Yeni kaleci animasyonlarıyla oyuncuların göz zevkine hitap etmek isteyen konami, grafik motoru Fox Engine sayesinde ışıklandırma, çevre ve oyuncu yüzlerini geçen seneye göre bir adım daha ileri taşımış durumda. Korner taktiği ve takım hücumu konularına da değinen konami, PES 2017’den oldukça umutlu görünüyor.

pes2017

PES 2017 Fiyatı

Önümüzdeki ay düzenlenecek olan E3 2016 oyun fuarında detayları açıklanacak olan PES 2017 çıkış tarihi olarak Eylül ayının ortası bekleniyor. PES 2017 fiyatı ise rakibi FIFA’dan çok daha uygun olacak. Pro Evolution Soccer 2017 PC, PS3,PS4,Xbox One ve Xbox 360 için yayınlanacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top