Mobil

Samsung Galaxy S7 Net Fotoğrafları Belli Oldu!

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Samsung Galaxy S7, bu ay sonunda yapılacak Dünya Mobil Kongresinde tanıtılacak. Resmi duyurusuna yaklaşık 2 haftalık bir süre kala, Galaxy S7’ye ait olabilecek en net fotoğraflar ortaya çıktı. Dev teknoloji firması hatırlanacağı üzere Galaxy S6’da ve özellikle kıvrımlı ekrana sahip edge modelinde beğenileri toplamıştı. Sonbahar döneminde Galaxy Note 5’le seriyi tamamlayan Samsung, Galaxy S7 modelinde de finansal açıdan başarısını sürdürmek zorunda.

Sızan fotoğraflara baktığımızda Samsung Galaxy S7‘nin neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Bunun dışında ön kısmın neredeyse bir önceki modelle aynı olduğunu söyleyebiliriz. Elbette teknik olarak yeni nesil gorilla glass kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı cam ve bunu takip eden yenilikler cihazda mevcut. Ahize kısmının hemen üzerinde bulunan sensör ve ön kamera yerleri de aynen korunmakta.

Samsung Galaxy S7 Fotoğrafları

samsung-galaxy-s7-net-fotograflari-belli-oldu-3samsung-galaxy-s7-net-fotograflari-belli-oldu-2

 

Samsung Galaxy S7’nin tasarımsal olarak bir önceki modelden ayrılan en büyük kısmı ise sanıyoruz arka yüzeyi olacak. Bir önceki modelde düz bir arkaplan seçen Samsung, Galaxy Note 5’te kıvrımlı bir tasarıma yönelmişti. Note 5’teki kıvrımlı arka yüzey tasarımını Samsung Galaxy S7’ye de getiren Samsung, Note 5’te verdiği incelik hissiyle beğenileri toplayan bu tasarımı yeni modeliyle de sunacak. SGS7’ye ait işlemci performans sonuçlarına ise buradan bakabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top