Mobil

Samsung Galaxy S7 Resmi Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni bayraktar akıllı telefonlarının çıkışına sayılı günler kaldı. 21 Şubatta resmen tanıtılacak olan Samsung Galaxy S7 ve onun kıvrımlı kardeşi Samsung Galaxy S7 Edge hakkında birçok bilgi ve iddia şu günlerde web sitelerinde dolaşıyor. Samsung Galaxy S7’ye ait teknik özellikleri merak edenler için olası test sonuçlarını ve sızdırılan ön ve arka yüzey fotoğraflarını sitemizde paylaşmıştık. Şimdi ise asıl can alıcı nokta şu;

Samsung Galaxy S7 kaç para olacak?

Hollanda merkezli bir Android sitesinin yerel Samsung sayfasından öğrendiği bilgilere göre, Samsung bazı ülkelerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge‘i ön siparişle alanlara, Samsung VR yani sanal gerçeklik gözlüğünü hediye edecek. 699 Euro ve 799 Euro olan seçeneklerin 32 GB’lık sürümler olduğu söyleniyor. 699 €’luk modelin Samsung Galaxy S7, 799 Euro fiyat etiketine sahip olan model ise Galaxy S7 Edge modeli olacak. Fiyatlara baktığımızda Samsung’un böyle bir kampanyada sanal gerçeklik gözlüklerinden ücret almadığını düşünebiliriz, zira son yıllarda Galaxy S ailesinin çıkış fiyatlarına bu seviyelerde seyrediyor.

Gelelim Samsung Galaxy S7’nin Türkiye fiyatına. Geçtiğimiz sene 32 GB’lık modeli 2499 TL‘den çıkış yapan Galaxy S6’yı ve dönemin döviz kuruna baktığımızda Euro’nun 2.77 seviyelerinde olduğunu görüyoruz. Son bir yılda Türk lirasının değer kaybetmesiyle Euro ve Doların çok fazla arttığını hesaba katarsak, cihazların fiyatlarının bir miktar artacağı kesin. Döviz kurunu bir yere kadar tolere edebilecek olan Samsung, bakalım bu yıl nasıl bir fiyat politikası izleyecek.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top