Mobil

Samsung Galaxy S7’ye Özel Yeni Konsept Görüntüler Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının en büyük oyuncularından birisi olan Güney Koreli firma Samsung‘un Galaxy telefon ailesi Dünya çapında oldukça popüler. Geçtiğimiz yıl satışa çıkan Samsung Galaxy S6’yla satış konusunda az da olsa yüzü gülen firma, önümüzdeki ay yapılacak Dünya Mobil Kongresinde yeni nesil Galaxy ailesi akıllı telefonlarını tanıtacak. Şimdiye kadar cihaz hakkında çok fazla sızıntı yapılmamış olsa da tasarımcılar boş durmuyor.

Yeni gelecek olan Galaxy S7 modeli için olası tasarımlar üzerinde kafa yoran tasarımcılar, Galaxy S7 Edge için konsept bir tasarım yaptı. Galaxy S6 Edge’in temel alınarak yapıldığı çalışma, cihazın alt kısmını da içeren bir kavisle tam bir curved, yani kıvrımlı bir cihaz ortaya koyuyor. Elbette Samsung’un yeni Galaxy S7 Edge telefonları böyle olmayacak, fakat tasarım açısından belki de Samsung’a gelecek nesil cihazları için ilham kaynağı olabilir.

samsung-galaxy-s7ye-ozel-yeni-konsept-goruntuler-ortaya-cikti  samsung-galaxy-s7ye-ozel-yeni-konsept-goruntuler-ortaya-cikti-4

samsung-galaxy-s7ye-ozel-yeni-konsept-goruntuler-ortaya-cikti-2

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top