Oyun

Sniper Elite 4 Geliyor

İlk çıktığı günden itibaren kendine bağlı oyuncu kitlesi yaratan, TPS türü shooter oyun serşsş Sniper Elite‘a bir yenisi daha ekleniyor.  2. Dünya savaşında Nazilere karşı mücadele veren keskin nişancı hikayelerini oynadığımız oyun serisi, gerek mermi animasyonlarıyla, gerekse vuruş hissiyatıyla oldukça sevildi. Rebellion’un geliştiricisi olduğu Sniper Elite 4‘ün detayları ise bir hayli önemli.

Resmi olarak duyurulan Sniper Elite 4, 1943 yılında yani 2. Dünya Savaşı sırasında İtalya’da geçecek. Oyundaki kahramanımız bu sefer Nazilere karşı değil, Benito Mussolini’ye karşı mücadale edecek. Yerli direniş güçlerinin de hikayede olacağı belirtilen oyun, çok sevilen mekaniklerini değiştirmeyecek. Tüm bunlara rağmen konsollarda 1080p oynanış sunacağı belirtilen Sniper Elite 4’ün PC sürümü hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

Geliştirmeye devam edilen oyun hakkında yayınlanan 1 dakikalık video, oyunun olası atmosferini gösteriyor. İtalyan mimarisinin ön plana çıktığı oyunun, bu yaz döneminde çıkması bekleniyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top