İnternet

Spotify Aile Paketi Fiyatı Düştü

Dünyanın en büyük dijital müzik servislerinden olan Spotify’ın, 6 kişilik aile paketi fiyatı düştü. 29,99₺ olan aile paketi, artık 14.99₺ olarak yeniden fiyatlandırıldı. Ülkemizde büyük ilgi uyandıran kampanya sayesinde, Spotify müzik servisini kullanmayanlardan bile katılım bekleniyor, zira 6 kişi bir paketi 15 liraya kullanabilecek.

Spotify’ın tek kullanıcı fiyatı 9.99 ₺ ve 5 kişilik aile paketi ise 29.99 ₺ idi. Apple Müziğin ülkemizde devreye girmesiyle açıkladığı tek kullanıcı premium ücreti Spotify’la aynı düzeyde olsa da, 14.99 liraya sunduğu aile paketi Spotify’ın yarı fiyatıyla özellikle Apple kullanıcıları için cezbedici oldu. Apple müziğin ülkemizde çalışmaya başlamasından bir kaç ay sonra Spotify’dan gelen bu hamle ile, kullanıcıların tercihlerinin Apple müzik’ten yana değişmeye başladığını ve Spotify’ın buna karşı hamle yaptığını anlayabiliyoruz. Ülkemizde Deezer ve telekom operatörü bağlantı birçok müzik servisden ise henüz bir kampanya açıklaması veya duyuru gelmiş değil.

spotify-aile-paketi

Spotify Aile Planı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Spotif, aile planı 6 kullanıcıya kadar herkesin tüm Premium kullanıcı özelliklerinden yararlandığı ve fiyat olarak tek tek premium hesap olmasından çok ucuz olan bir paket. Haberimize konu olan 14.99₺’lik spotify aile paketi fiyatı ile kullanıcı başına aylık 2.5 liraya gelen bir ücretle, gruptaki herkese kaliteli müzik dinleme imkanı sağlanıyor. Spotify aile paketinden yararlanmak için resmi olarak da aile olmanıza gerek olmadığını ve isterseniz arkadaşlarınızla da bu paketi kullanabildiğinizi hatırlatalım.

Türkçe müzik arşivi de bulunan Spotify’ı akıllı telefonlarda, tabletlerde, bilgisayar ve web arayüzü aracılığıyla dinlemek mümkün.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top