Teknoloji

Türkiye Fiyatları Belli Olan Yeni Apple TV Satışa Çıkıyor!

Apple’ın geçtiğimiz aylarda yaptığı geleneksel konferansında diğer Apple ürünleriyle birlikte tanıtımı yapılan yeni nesil Apple TV Türkiye’de de satışa çıkmaya hazırlanıyor. iOS ekosisteminin TV’lerdeki temsilcisi cihaz, barındırdığı birçok geliştirilmiş ve yeni özellikleriyle dikkat çekiyor.

32 ve 64 GB’lık iki farklı boyutta depolama alanıyla satılan Apple TV, ABD’de 149 ve 199 dolara satılmakta. Apple TV‘yi web sitesinde tanıtmaya başlayan Apple Türkiye ise cihazların fiyatlarını 32 GB’lık seçenek için 629 TL, 64 GB’lık için ise 829 TL olarak belirlemiş durumda. 4. nesil olan yeni Apple TV, varolan multimedya özelliklerini geliştirerek Apple ekosistemini televizyonlarda kullanım imkanı veriyor. Periscope gibi uygulamalarla entegre edilen cihaz, bu platform üzerinden yapılan canlı yayınların izlenmesine olanak sağlayacak.

Dokunmatik kumandasıyla Apple Store’daki birçok oyunun oynanmasına imkan veren cihaz, aynı zamanda Siri aramaları da yapabiliyor. Wi-Fi 802.11 ac ve Blutooth 4.0 kablosuz bağlantı birimleri olan cihazı Apple Türkiye üzerinden satın almak mümkün. Son günlerde yaptığı Türkiye zamlarıyla adından söz ettiren Apple, bakalım bu cihazında beklentileri karşılayacak mı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top