Oyun

İşte Watch Dogs 2 Videosu

E3 2016’nın başlamasıyla yeni oyunlar birbir tanıtılmaya başlandı. Bunlardan şimdiye kadar en ses getireni ise az önce Dünya Prömiyeri yapılan Watch Dogs 2 oldu. Ubisoft tarafından hazırlanan oyun, ilk oyundan alıştığımız üzere 3. şahıs açısıyla ve Hacking konusuyla devam edecek.

Türkiye saatiyle 19:00’da tanıtımı yapılan oyunda Marcus Holloway isimli ve hackerlık yapan bir karakterle oynayacağız. Yine ilk oyundaki gibi köprülerden, trafik lambalarına, güvenlik kameralarından bilgisayarlara kadar yapabildiğimiz hackleme işlemlerini bu sefer kara ve hava drone’larına da uygulayabileceğiz. Oyunun videolarından da görebileceğimiz gibi, kimi zaman bir hacker grubuyla kimi zamansa cep telefonumuzla siber saldırı yapabileceğiz. Aynı zamanda drone kontrol yeteneği de olan karakterimiz daha güncel teknolojilere de adapte olmuş durumda.

Watch Dogs ile muazzam grafikler gösterip daha sonra hem grafik olarak gösterilen oyunla alakası olmayan ve üstüne hatalardan oynanamayan oyun yayınlayan Ubisoft Watch Dogs 2’de başka bir hata daha yaparsa, bu oyun serisinin katili olur. Hacking olayını saymazsak en büyük rakibi GTA 5 karşısında işi de bir hayli zor. Watch Dogs 2 çıkış tarihi 15 Kasım 2016 açıklandı. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top