Mobil

WhatsApp’a Görüntülü Arama Yolda

Uzun süredir beklenen görüntülü arama özelliği çok yakında WhatsApp’a geliyor. WhatsApp görüntülü arama seçeneği, uygulamanın beta kullanıcılarına sunularak test aşamasına geldi ve yaz ortasına kadar herkese açılması bekleniyor. İşte Whatsapp’ta görüntülü konuşmanın detayları.

WhatsApp’ta Görüntülü Görüşme

whatsapp-a-goruntulu-arama-yolda-2

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp yaz aylarına birçok yeniliklerle giriyor. Geçtiğimiz günlerde Windows 10 ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlar için özel programlarını yayınlayan servis, şimdi de sesli arama özelliğine ek olarak görüntülü arama özelliğini devreye almaya hazırlanıyor. Hali hazırda zaten birçok kameraya sahip akıllı cihazlarda kullanılan WhatsApp, daha interaktif bir iletişim sağlayacak olan görüntülü görüşme özelliğiyle birçok kullanıcının beğenisini toplayacaktır. Skype, Blackberry Messenger ve Viber gibi rakiplerinde uzun bir süredir kullanılan video arama özelliğini getirmekte geç bile kalan WhatsApp, milyarlarca kullanıcısına sorunsuz hizmet vermek için bu özelliği geç devreye alıyor da olabilir.

whatsapp-a-goruntulu-arama-yolda-3

Şifreli görüşme özelliğiyle kullanıcıların beğenisini toplayan fakat masaüstü bilgisayar ve laptoplar için yayınladığı uygulamasında arama özelliği gibi seçeneklerin olmayışla kimi kullanıcı tarafından eleştirilen WhatsApp umarız görüntülü arama özelliğini biran önce getirir ve tüm platformdaki uygulamalarında da kullanıma açar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top