Mobil

Youtube Uygulaması Videoları Otomatik Olarak Kaydedecek

Google‘ın sahibi olduğu dünyanın en büyük dijital video içerik servisi Youtube, hergün milyarlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Mobil kullanımın her platformda artan trafiği Youtube tarafında bazı yenilikleri getirdi ve daha da getirecek gibi görünüyor. Yeni yapılan açıklamaya göre, Youtube videoları artık resmi Youtube üzerinden kaydedip çevrimdışıyken de izlenebilecek.

Şimdilik Amerikada hizmete girecek olan yeni özellik, Amerikada sadece Youtube Red isimli aylık 9.99 Dolar ücretli kullanıcılara açılacak. 144P, 360P ve 720P kaydetme seçenekleri olan video kaydetme özelliği, çok yakında Hindistan ve diğer altyapısı mobil internet için çok uygun olmayan diğer gelişmekte olan ülkeler için ücretsiz olarak sunulacak. Türkiyede de açılmasını beklediğimiz özellik, kotalı ve halen çok pahalı olan mobil internet kullanıcılarına (hoş sabit internetlerimiz sınırlı ama sınırsız denen bir kota sistemine sahip) büyük fayda sağlayacak.

youtube-oto-kayit

Videoların akıllı cihazlara kaydedilmesi özelliğini daha da geliştireceklerini söyleyen Youtube yetkilisi, yakında istenilen bir kanalın videolarının otomatik olarak indirilmesi gibi yeni özelliklerin de Youtube mobil uygulamalarına ekleneceğini açıkladı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

To Top